معرفی شرکت

شرکت راهکار ساختمان اسپندار، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه گذاری سیمان اسپندار می‌باشد که با ظرفیت تولید سالانه 39،600 تن انواع ملات های خشک آماده ساختمانی در شهریور ماه سال 1401 تاسیس شده است.

 پشتوانه بیش از دو دهه حضور موثر و فعال هلدینگ سرمایه گذاری سیمان اسپندار در صنایع سیمان و آهک، دانش به روز تولید مصالح ساختمانی مدرن و بهره‌گیری از تجارب شرکای سوئیسی  مهمترین مشوق ما در احداث کارخانه تولید ملات های آماده ساختمانی بوده است.

انواع چسب‌های کاشی و سرامیک، ملات های خشک بنایی و اندودهای نما، انواع گروت‌های پایه سیمانی، عایق های رطوبتی و حرارتی و … با بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی، محصولات نوین برند اسپندار می باشد.

کارخانه شرکت راهکار ساختمان اسپندار، در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع در استان قم و در مجاورت کارخانه سیمان نیزار قم در حال احداث می‌باشد. کلیه ماشین آلات کارخانه از اروپا تامین شده و فرمولاسیون تولید محصولات براساس طرح های اختلاط کشور ارمنستان و شرکای سوییسی مان می باشد.

مسئولیت اجتماعی شرکتی مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه ای که در آن فعالیت می کند، انجام دهد.
مسئولیت اجتماعی شرکت ها، از مرزهای اقتصادی فراتر می رود و مسئولیت در برابر جامعه، انسان و محیط را در بر می گیرد. در واقع مسئولیت اجتماعی شرکت کارهایی است که در افزودن به منفعت اجتماعی موثر است و فراتر از منابع سازمان و ذینفعان است. در دهه های پایانی قرن بیستم باگسترش تاثیر سازمان ها بر محورهای توسعه پایدار، انتظار بیشتری در قبال مسئولانه عمل کردن آنها پدید آمد. این موضوع منجر به ظهور مفهومی در حیطه مدیریت شده است. درواقع سازمان ها در قبال جامعه ای که در آن هستند، به دلیل استفاده CSR به نام مسئولیت اجتماعی سازمان ها یا از منابع انسانی، طبیعی و اقتصادی آن مسئولیت دارند.
شرکت راهکار ساختمان اسپندار نسبت به آثار اقدامات خود در زمینه فرهنگ جامعه خود را مسئول می داند و به اصول و ارزش ها در حیطه وظایف خود پایبند می باشد. در همین راستا مسئولیت های اجتماعی را تحت رویکردی بهتر در کسب و کار همواره درنظر دارد و سیاست های کلان خود را در این چهارچوب قرار داده است. ما در قبال اصول اساسی پاسخگویی، رفتار اخلاقی، احترام به مشتریان، رعایت حقوق و قوانین و شفافیت در کار، خود را مسئول می دانیم.

شرکت راهکار ساختمان اسپندار
تماس با ما

تلفن : 23571 (21) 98+       داخلی 7

فکس : 22215539(21)98+

آدرس : تهران ، فرمانیه ، خیابان لواسانی غربی ، بین آقائی و آریا ، پلاک  114 ، ساختمان اسپندار ، طبقه 6

موقعیت مکانی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری سیمان اسپندار می‌باشد  V.1.0.5